Astrit Patozi zbulon “surprizën” pas aleancës: Ky është politikani i njohur që do të kandidoj për Bashkinë e Tiranës

0
317
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Politikani Astrit Patozi tha në “Now me Erla Mëhillin” se kur Partia Demokratike e copëtuar nuk mund të bashkojë votën, atëherë edhe ata çlirohen nga detyrimi dhe mund të propozojnë kandidatin e tyre.

“Figurën e zotit Shehi e shoh shumë më simpatike se figurën e foltores, por të ishte për mua. Sigurisht, unë mund të jem subjektiv. Ky është një vendim që pikë së pari është i zotit Shehi, nëse ai mendon që është një alternativë. Unë mendoj që është figurë shumë simpatike për Tiranën, jo vetëm nga origjina e tij, por nga gjithë rrugëtimi i tij politik” ,  u shpreh Patozi.

LZHK e Shehit dhe Bindja Demokratike e Patozit janë bashkuar për zgjedhjet e 14 majit.

Zjarr Tv Ad