‘Ata na hodhën helm e gënjeshtra, ata e dinin sa të deshta’! Çfarë kërkon të thotë Kiara me këtë messazh?

0
1220
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kiara Tito tashmë mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Luizin. Me postime të shpeshta, ajo ka treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj.

Ajo ka rishpërndarë një postim të ish-banorit të BBV1 që është shok i Luizit, ku në sfond është kënga e Anxhela Peristerit më frazën “Ata na hodhën helm e gënjeshtra, ata e dinin mirë sa të deshta…”.

Meridiani ndërkohë në sfond të videos së Luizit dhe Kiarës shkruan se durimi dhe koha arritën të vërtetojnë dashurinë e tyre.

Zjarr Tv Ad