Aurela Gaçe shkruan emrat e vajzave në trup

0
59
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aurela Gaçe ka bërë tatuazh në trup shkrimin e vajzës së saj Grace.

Këngëtarja ‘gdhendi’ emrat e dy vajzave të saj, Grace dhe Abigail, në parakrah.

“Shkrimi i Grace, tani në lëkurën e mamit,”-shkruan Aurela, ndërsa publikoi edhe një foto të tatuazhit.

Ajo publikoi edhe momentin kur vajza e saj e madhe shkruan emrat në lëkurën e Aurelës.

 

Zjarr Tv Ad