Automjeti del nga rruga në Gramsh, plagoset rëndë shoferja

0
34

Një automjet ka dalë nga rruga në Gramsh dhe si pasojë është plagosur rëndë drejtuesja e tij, Klara Hoxha.  30- vjeçarja ishte duke udhëtuar. kur makina e saj tip ‘Golf’ doli nga rruga afër fshatit Mashan. Ajo është transportuar menjëherë në gjendje të rëndë në spitalin e Gramshit.