Balla dy fjalë për PD: Aleanca e Rublave me non-gratën në krye është zhytur në borderotë e Putinit

0
79
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla Taulant Balla ka sulmuar sërish Partinë Demokratikem duke e quajtur Aleancë të riblave.

Me anë të një spostimi në rrjetet sociale ai shkruan se aleanca e Rublave me non-gratën në krye është zhytur thellë në borderotë e Putini, Ndër të tjera ai shkruan se shqiptarët janë me SHBA dhe me miqtë e Shqipërisë.

“Aleanca e Rublave me non-gratën në krye është zhytur thellë në borderotë e Putinit. Shqiptarët janë me SHBA dhe miqtë e Shqipërisë dhe refuzojnë t’i shkojnë pas non-gratës dhe bashkëpunëtorëve” shkruan Balla në postimin e tij.

Zjarr Tv Ad