Balla për bojkotin e Alibeajt: Është fyerje për zgjedhësit!

0
70
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla e ka quajtur një fyerje dhe shpërfilje ndaj zgjedhësve vendimin për bojkotin e parlamentit nga një pjesë e grupit të PD-së.

Sipas Ballës, “bojkoti nuk sjell kurrë ndonjë përfitim”.

“PD i rikthehet bojkotit të Kuvendit?! “Të kërkosh suksesin nuk do të thotë të mos bësh gabime, por të mos bësh të njëjtin gabim për herë të dytë”, apo të tretë , – pat thënë George Bernard Shaë. Bojkoti nuk sjell kurrë ndonjë përfitim, ai është thjeshtë fyerje dhe shpërfillje e delegimit të sovranitetit të zgjedhësve” shkruan Balla në rrjetet sociale.

Zjarr Tv Ad