Berisha: Bandat janë të lidhura me kryeministrin, ngrihuni e shporrni Ramën

0
186
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ngjarja e rënë e ndodhur një ditë më parë në Shkodër, ku një 30 vjeçarë baba i dy fëmijëvë u gjend i vrarë teksa po kalëronte me dy miqtë e tij, ka sjellë reagime të shumta.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar dhe ish-kryeminstri Sali Berisha ku sipas tij, bandat janë të lidhura me pushtetin e Ramës.

Berisha i ka bërë thirrje shkodranëve që të që të ngrihen për të përmbysur sa më parë Edvin Ramën

Postimi i Sali Berishës

Ne Shkoder, ne tre jave me shume vrasje dhe pengmarrje se ne te gjithe Europen!

Te dashur miq, forca e krimit e bandave te Narkopartise te lidhura direkt me Noriegen ekzekutoi, plagosi dhe mori peng ne tre jave ne Shkoder qytetare e biznesmene me shume se sa ne te gjithe Europen te marre se bashku. Pas tre vrasjeve dhe dy pengmarrjeve, sot forca e krimit ekzekutoi biznesmenin e radhes, Arjan Ferracaku.

Duke shprehur ngushellimet me te sinqerta familjes se viktimes denoncoj situaten dramatike dhe sundimin e plote te bandave te Narkopartise te lidhura direkt me Edi Ramen dhe u bej thirrje qytetareve te Shkodres dhe mbare Shqiperise te ngrihemi per te permbysur sa me pare Edvin Kristaq Ramen dhe regjimin e tij te krimit! sb

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...