Banorja e re e BBV ka një profesion të pazakontë për femrat në Shqipëri, do jetë surpriza e këtij sezoni

0
11611
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Dj Miss Rose zbuloi se ka marrë ftesën për tu bërë pjesë e Big Brother.Lajmin e bëri të ditur gjatë një intervistë në emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora.

Por ajo thotë se akoma nuk e ka vendosur nëse do të marrë pjesë. Miss Rose: Unë e kam marrë ftesën. Jemi në bisedime.

Ka pasur një moment që thashë po, kam shuëm gjëra për të bërë. Po bëhet një rrugëtim që nuk e di nëse do të kem kohë dhe të jetë situata që të tregoj vlera dhe gjëra të mira.

Një tjetër personazh i njohur pritet t’i bashkohet së shpejti reality show-t “Big Brother Albania VIP”.Zoom.al mëson se bëhet fjalë për Antoneta Koçin.

Ende nuk dihet nëse ajo do t’i bashkohet formatit të shtunën e kësaj jave, apo të martën e ardhshme.

Ishte pjesëmarrja vite më parë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, që i dhahov televiziv Antonetës dhe u përfol gjatë mbi natyrën e saj të drejtpërdrejtë.

Mbetet për t’u parë se si ajo do të përshtatet në lojë dhe padyshim, si do të ndikojë në ekuilibrat e shtëpisë.

Zjarr Tv Ad