Banorja e re i shpreh pëlqimin hapur Luizit: Ti je shumë i mirë dhe të pëlqej për….

0
305
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Jori është një nga 6 banorët e rinjë që mbrëmë iu bashkuan Big Brother Vip Albania 2 e cila shumë shpejt ka filluar të afrohet shumë me Luizin duke u parë shumë pranë tij.

Ajo i ka thënë se është i bukur ndërsa Luizi i ka falur një kostum asaj pasi nuk kishte rroba, e për këtë të dy i treguan kiares nuk ajo mundohej të mos tregohej xheloze por duket se nuk dëshiron të tregoj xhelozinë, shkruan InfoKosova.

Më pas Luizi me vonë derisa ishin duke qëndruar në dhomën e ndejes i ka dhuaruar Jorit një trëndafil ku Kiara tregon edhe më shumë shenja xhelozie por nuk reagon shumë deri ne keto momente.

Luizi është miqësuar me banoren e re, Jori. Ai i ka ofruar asaj rrobat e tij meqënëse modeles ende nuk i ka ardhur valixhja e për më tepër ka bërë një gjest që ka rënë shumë në sy.

Teksa Jori po bisedonte me Maestron dhe Antonetën, Luizi kaloi pranë tyre dhe i dhuroi Jorit një trëndafil.

Ndryshe, duket se Jori do të jetë shumë afër Luizit në këtë lojë ndërsa mbetet të shihet se a dobëhet tamam aleate e tij duke i ndihmuar më shumë në lojë qe tashme ka filluar te jete me e veshtire me banoret e rinje./InfoKosova/Shiko videon:

Ditën e sotme Jori ka thën Luizit që ti më
Pëlqen dhe e ka ftuar të hidhen së bashku në Pishinë. Luizi e ka refuzuar duke i thënë se nuk do dhe duke mos i dhënë rëndësi fjalëve të saj

Më parë mes tyre janë shkëmbyer flirte shikimi dhe Jori duket që e pëlqen Luizin por kjo do parë nëse edhe Luizi do e pëlqejë Jorin pasi është në lidhje me Kiarën.

Zjarr Tv Ad