Basha denoncon: Ernest Dimashi po pastron laptopin dhe celularët e Saimrit

0
1539

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka publikuar në Facebook një denoncim të ardhur nga një qytetar i cili është dëshmitar se në shtëpinë e Saimir Tahirit ka lëvizje të dyshimta.

“Ja si Edi Rama blen kohë për ushtarin e tij ndërkohë që shkatërrojnë provat e krimit:

Zoti Basha, prej 3 netësh në darkë tek shtëpia e tahirit janë mbledhur shumë njerëz që kanë hyrë e kanë dalë. Shumë prej tyre tipa të fortë e të veshur në të zeza! Shtëpia po pastrohet e po krefet me thaës. Ernest Dimashi, drejtori i IT po pastron laptopin dhe celularët e Saimirit.” – shkruan denoncuesi në postimin e Bashës.