Basha: Largimi i Ramës, emergjencë kombëtare

0
2

“Largimi i Rames çështje e emergjencës kombëtare, në vend nuk ka normalitet, për Ramen asnjë minutë qetësi. Shqipëri me parlament monoparti dhe kriminelë dhe qeveri të kapur me krimin, ne nuk pranojmë.”-ka thene Basha. Në mbledhje mësohet të jetë diskutuar edhe për çështje të organizimit të partisë.