Basha viziton Dollapin: Ka kaluar një natë pa gjumë për shkak të dëmtimeve

0
1

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar sekretarin organizativ të PD-së, Sahit Dollapi në ambientet e spitalit ushtarak të Traumës.

Basha: Mjekët po e mbajnë nën kontroll. Ka kaluar një natë pa gjum për shkak të dëmtimeve të marra.

Dollapi ka pësuar një lëndim në pjesën e shpatullës, që e ka lënduar dje gjatë rrëzimit kur tentoi t i largohej policisë. Ai është mbajtur rreth dy orë në Polici dhe më pas është dërguar në spital.