“Bashkëpunim elektoral e parlamentar”/ Berisha zbulon detaje nga takimi me Metën: Diskutuam për mbrojtjen e interesave të qytetarëve nga regjimi i Ramës

0
22
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Postimi i Sali Berishës:

Sot, së bashku me sekretarin e përgjithshëm të PD z. Flamur Noka, zhvilluam një takim me kryetarin e Partisë së Lirisë, ish Presidentin Ilir Meta dhe kryetarin e grupit parlamentar të kësaj partie, Dr. Petrit Vasili.

Në këtë takim u diskutua gjerësisht për koordinimin e përpjekjeve tona të përbashkëta për mbrojtjen e interesave të qytetarëve shqiptarë nga regjimi i Edi Ramës.

Bashkëpunimi elektoral, parlamentar dhe në të gjitha fushat ishin çështje për të cilat u diskutua me frymë të plotë mirëkuptimi.

Zjarr Tv Ad