Batuta epike e Bashës ku zbulon se kush është “Tirja” brenda qeverisë…

0
823

Krydemokrati Lulzim Basha, ka vijuar replikat me Kryeministrin Rama, në lidhje me situatën në vendin tonë.

Basha ka theksuar se; mijëra familje në vend po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërkohë që “Tirja e qeverisë”, duke iu referuar Kryeministrit Rama, gjen kohë të gajaset në Twitter.

Postimi i plotë: Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter. Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as darkën luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre.