Begaj mirëpret me ceremoni zyrtare presidentin e Azerbajxhanit

0
23
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ka mbërritur në Shqipëri presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev. ALiev është mirëpritur me ceremony zyrtare nga presidenti Bajram Begaj.

Kjo është një vizitë e rëndësishme për marrëdhëniet dypalëshe mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit.

Krerët e shteteve do të zhvillojnë një takim rreth 30 minuta në ambjentet e Pallatit të Brigadave. Në përfundim të takimit, rreth orës 11:20 Presidenti Begaj dhe Presidenti Aliyev do të mbajnë një deklaratë për mediat.

Zjarr Tv Ad