Begaj shfaqet me dorën e fashuar, çfarë i ka ndodhur Presidentit

0
97
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Presidenti Bajram Begaj ditëne sotme zhvilloi një takim me homologun e tij të Azerbajxhanit Ilham Aliyev, në kuadër të “Global Baku Forum”.

Nga fotot e kapura nga takimi ajo çfarë ra në sy ishte dora e djathtë e Presidentit, e fashuar dhe me gishtin e vogël të mbuluar plotësisht me fasho.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion nga Presidenca lidhur me gjendjen e Begajt, por prania e tij në takim tregon se gjendja e tij shëndetësore nuk e ka detyruar të anulojë agjendën.

Zjarr Tv Ad