Beniada Nishani futet sonte në Big Brother? Modelja ngre dyshime me postimin e fundit

0
355
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani ishte një nga finalistet e “Big Brother Vip” në sezonin e kaluar dhe një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo njihet për miqësinë që ka me modelen Jori Delli, e cila prej javësh është pjesë e BBV. Beniada ka ngritur dyshimet se mund të futet sonte në shtëpinë e “BBV2” për të surprizuar pikërisht miken e saj, Jorin.

Ajo ka publikuar një foto me mbishkrimin: “Kujt do t’i bëj unë surprizë sonte?”. Ndjekësit, komentuesit mendojnë se modelja do të futet në BBV për të surprizuar Jorin.

Zjarr Tv Ad