Berisha denoncon: Gjushi është ligji, kushëriri i tij u bllokon rrugën banorëve

0
28

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim, teksa akuzon të afërm të Vangjush Dakos se u bllokojnë rrugën banorëve.

Berisha bazohet te një mesazh i mbërritur në adresë të tij, teksa shkruan se “Gjushi është ligji, kushëriri i tij i parë u bllokon rrugën banorëve”.

Mesazhi i plotë:

Gjushi eshte ligji!

Kushuriri i pare i tij u bllokon rrugen banoreve.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

DURRESIT ,DOJA TE denoncoja nje shefe bashkise se durresit dhe nje person i korruptuar qe ben presjon tek stafi bashkise per mendimin dryshe ,dhe e korruptuar deri ne detaj pa firmen e kesja zonjes nuk firmoset asgje bashkia ka ngel peng i families mafioze Gagani .burrin e ka trafikant i denuar per trafik heroine ne Modena te Italise ka fallcifikuar te gjitha letrat e fabrikes qe ka burri vet ne shkozet me pronar Elton Gagani na ka mare dhe blokuar rrugen kryesore te plastikes,pasi kto njerez ne durres jan potencial kriminelash dhe ne skemi ky te ankohemi se nuk na presin kto te legalizimeve per pronen qe na ka mare vjedhuzari.. as tatimet nuk i pagojn per fabriken e qeseve dhe qe vashdojn prodhojn qese jasht standartit te miratuar nga qeveria ktyre hajduteve.familaj Gagani jan kusheri te pare te krye Vangjush Dako.