Berisha denoncon lavazhin: Shqiptarit nga Kosova i morën dyfishin e pagesës për larjen e makinës…

0
83
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në mesazhet e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka mbërritur një denoncim nga një shqiptar nga Kosova. Ai thotë se kishte konstatuar makinën e tij të bërë pis dhe shkoi në një lavazh për ta larë me një ujë special. Denoncuesi nuk bën me dije vendin ku e ka larë makinën, por mendon se i është bërë padrejtësi, vetëm sepse është shtetas kosovar.

Denoncimi i Sali Berishës

Sherbim plaçkites!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Mirdita Zotri Doktor,

jam një Qytetar nga Kosova, ku vi qe 10 vite rregullisht ne Shqipri per pushime. Para një dite shkova në Garazhde për ta marr makinen time dhe pash gjamin e makines qe ishte bër pis nga uji i betonit qe kishte pik aty. Pastaj ika me nje lavazh qe ta pastroj gjamin me nje uje special. Në fillim ishum dakord qe aj pastrim do të me kushtoj 6000 Lek (të reja). Kur perfundoj punen më kerkoj 10.000 Lek të reja. Kur une fillova të pyes pse kaq shum, ai mi mori qelsat e makines dhe më tha qe ai i don Lekt. Une besoj kjo qe më ka ndodh mua është sepse isha nga Kosova.

Më respekt

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...