Berisha e akuzoi Bashën si të lidhur me Beogradin dhe Ramën në aferën e basteve, reagon PD

0
58
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Partia Demokratike:
I braktisur nga demokratët, me hallin qe sa vjen dhe i rritet, Sali Berisha vjen vërdallë nëpër Shqipëri duke treguar gënjeshtra.

Demokratët dhe Shqiptarët e panë me 8 janar fytyrën e vërtetë të Sali Berishës, urdhëruesit të dhunës mbi PD.

Demokratët dhe Shqiptarët nuk kanë kohë për të humbur me një mashtrues kronik. Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, shqiptarët duan dhe meritojnë një jetë më të mirë

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...