Berisha: Mbi 200 mijë zgjedhës u transferuan pa u pyetur

0
8
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sali Berisha gjate nje konference për shtyp foli dhe për fenomen tjetër negativ në këto zgjedhje transferimin e qytetarëve në qendra të tjera votimi pa i pyetur. Berisha tha se, mbi 200 mijë zgjedhës u transferuan pa u pyetur .  Berisha tha se ndryshuan qendrat e votimit për 1 milionë e 300 mijë zgjedhës.

Zjarr Tv Ad