Berisha publikon SMS-në : Kryetari i PS në Lis gjendet i vdekur nudo në hotel

0
174

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot një mesazh të qytetarit dixhital, sipas të cilit, kreu i PS-së njësia administrative Lis dhe njëherësh pagator i pensioneve në këtë njësi pranë Postës Mat është gjetur i vdekur nudo në hotel në këtë qytet.

“Thuhet pe po hetohet nga prokuroria por asgje nuk eshte bere publike se c’ka ndodhur. Gjithashtu thuhet se Abdulla Cuka personi në fjale ka prenotuar 2 orë dhomën në këtë Hotel me një partnere që mbetet anonim”- shkruan Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital.

Postimi i plotë i Berishës

Kryetari i PS gjendet i vdekur ne hotel!

Mister shkaku i vdekjes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Dr. Berisha! Para pak ditesh rreth mesdites u gjet i vdekur nudo ne ish hotel Turizem “Mati” kreu i P.S njesia administrative Lis dhe njeherazi pagator i pensioneve ne kete njesi prane Postes Mat. Thuhet pe po hetohet nga prokuroria por asgje nuk eshte bere publike se c’ka ndodhur. Gjithashtu thuhet se Abdulla Cuka personi ne fjale ka prenotuar 2 ore dhomen ne kete Hotel me nje partnere qe mbetet anonim.

Edhe para 3-4 muajsh kreu i P.S. Shlli njesia Adm. Macukull goditi me arme zjarri punonjesit e sherbimeve Bashkia Mat kur po pushonin duke ngren dreke dhe mbeten te vdekur 3 prej tyre ku katastrofa do te ishte akoma me e madhe po te mos kishte nderhyre k/plaku i fshatit. Doktor, ja pra kush jan kreret socialisht ne Mat, pasi dhe vete kreu dhe kordinatori i tyre A. Malaj nuk eshte as me pak dhe as me shume i tille. Falem.per mirekuptin, mund te investigoni por per arsye te # mund te ruani aninomatin e identit tim, jo per frike por ashtu eshte konteksti. Te fala e te mira.