Berisha vijon të ‘tradhëtohet’ edhe pas zgjedhjeve, jep dorëheqjen zv.kryetari i ‘Rithemelimit’

0
125
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Arben Lushaj, zv.kryetari i PD në Shkodër ka dhënë dorëheqjen nga ky post drejtes. Lajmin e ka bërë të ditur vet Lushaj me anë të një postimin në Facebook, ku edhe ka falenderuar demokratët për mbështetjen e ofruar.

Në postimin e tij në Facebook, Lushaj rezultatin e 14 majit e quan si një dorëzim pa kushte ndaj makinerisë qeveritare dhe jo si një dëshirë për ndryshim.

Zjarr Tv Ad