Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Besa Kokëdhima ka qenë në një lidhje të gjatë dashurie me muzikantin e njohur shqiptar të quajtur Eldi Smaja. Ndonëse çifti asnjëherë nuk është shfaqur bashkë në publik dhe janë munduar të mos ekspozohen, dihet se dyshja ka qenë bashkë prej shumë vitesh.

Por me gjasa kjo histori dashurie mes dy artistëve ka përfunduar!

Kjo deklaratë e afaristes la të nënkuptohej se vajza e saj, Besa është në kërkim të njeriut të jetës, duke ngritur kështu dyshimet se historia shumëvjeçare e dashurisë së këngëtares me bateristin e Teatrit të Operas dhe Baletit ka përfunduar.

Zjarr Tv Ad