Bie në pran ga 20 vjeçari në Fushë-Krujë/ U shiste dr ogë nxënësve

0
52

Fushe Kruje, Policia ka arr estuar në flagrancë një 20 vjeçar, pasi shiste dr ogë në shkollat e qytetit.

Arr estimi i tij u bë ditën e djeshme në Fushë-Krujë, ku 20 vjeçarit me iniciale A. C., iu gjetën lënë na rkotike në xhep.

Atij i janë se kuestruar 3 doza ko kaine në xhep dhe 20 gram hash ash në makinë, të cilat ua shiste nxënësve nëpër shkolla.