Bie nga kati i 17-të, 23-vjeçari shpëton mrekullisht! [VIDEO]

0
735
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

RANCAGUA- Një djalë ra nga ballkoni i katit të 17-të në një ndërtese banimi në Kili dhe për mrekulli mbijetoi! Rënia është regjistruar nga kamerat e sigurisë në parkingun në qytetin e Rancagua. 23-vjeçari Sebastian Reyes ka rënë nga një nga 40 metra mbi një parking, transmeton t.sot.

Ai me lëndime të rënda u dërgua në spital. Gjendja e tij ishte fillimisht kritike, por shpejt, pasi lëndimet e tij u mjekuan, ai u lirua nga spitali.
Sebastian pas lëshimit nga spitali u tha mediave vendase se kur ai ra nuk ndjeu asnjë dhimbje.

“Më kujtohet kur u hodha, por asgjë tjetër. Pas kësaj unë u zgjova në spital”, tha ai. Djali ra nga tarraca rreth orës nëntë të mëngjesit, pas një natë të çmendur me miqtë

Zjarr Tv Ad