Bie nga lartësia, humb jetën punëtori 32-vjeçar në Kukës

0
5

Një punëtor 32-vjeçar ka humbur jetën sot në Rrugën e Kombit teksa po punonte në zonën e Uzinës në Kukës në kompaninë e dublimit të urave. Viktima quhet Alfred Frroku, 32 vjeç, punëtor në këtë kompani, ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 të ditës së sotme, në një pjesë të këtij aksi rreth 6 kilometra nga qyteti i Kukësit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.