Big Brother shtyhet deri pas zgjedhjeve lokale, shtëpisë i shtohen 2 banorë të rinj (EMRAT)

0
1579
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gerti Koxha, me profesion stomatolog është banori më i ri i Big Brother Vip. Ai tha se Big Brother pasqyron realitetin shqiptar.

Në klipin e tij prezantues, banori i ri u shpreh se shtratin e do larg Luizit.

Lorenc Hasrama këngëtari i njohur është banori i dytë më i ri që i bashkohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pas hyrjes së banorëve të rinj Arbana ëshzë pyetur se edhe për sa kohë do të shtyhet Big Brotheri pasi ka vetëm hyrje të reja.
Arbana është përgjigjur se nuk ka një datë fikse por edhe 3 muaj.

Ky është një rekord pasi Big Brother duhet të mbaronte në Mars. Duke qenë se Luizi shpesh është përgojuar se mund të bashkohet politikës pasi ka idhull polik Sali Berishën dhe duke pasur frikë se Luizi mund ti bashkohej fushatës së PDsë është marrë ky vendim që të shtyhet loja për afet rekord.

Kujtojmë se Luizi ka shikueshmëri rekord dhe audiencë rekord në Shqipëri. A numëron 4.3 Bilion Klikime në tik Tok dhe 600 mijë fansa në Insatagram

Zjarr Tv Ad