Billboard rendit dhjetë këngët më të mirë të dekadës, e para në listë Bebe Rexha

0
48

Bebe Rexha nuk ndal suksesin. Ajo ka fituar famë globale me talentin e saj të jashtëzakonshëm dhe këngët e saj janë kthyer në hite.

“Meant to Be” është një ndër to që ka thyer rekorde.

Dhe së fundmi është renditur nga Billboard si kënga më e mirë e dekadës.

Billboard publikoi dhjetë këngët më të mira të dekadës në zhanrin country.

Dhe “Meant to Be” u listua e para.

Bashkëpunimi i saj me Florida Georgia Line gjithashtu vendosi rekord duke qëndruar për plot 50 javë në krye të top listave të Billboard.