Bled Mane poston byt*ën e “nuses” së tij: Këto vlejnë 100 mijë euro (foto)

0
612
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bledi Mane po shijon jetën pas aventurës në “Big Brother VIP Albania”. Edhe pse qëndroi shumë pak, ai shprehu pëlqimin për Nita Latifin,

madje së bashku realizuan një dasmë e cila u mbyll me një puthje në buzë. Mirëpo, lidhja e tyre nuk shkoi kurrë në një stad tjetër.

Tashmë që ndodhet jashtë ‘BBV’, Bledit i ka mbetur të bëjë ‘tifo’ për banorët e duket se e ka zgjedhur atë që do ta shohë deri në finale. Nitën!

Por, mund të themi se nuk ka zgjedhur mënyrën e duhur. Ai ka ndarë në ‘Facebook’, një foto ku shihet Nita së bashku me Oltën dhe Dea Mishel. Fokus i fotos, janë të pasmet e Nitës.


Krahas fotos, Bledi shkruan se të pasmet e këngëtares janë një arsye më shumë për ta nominuar Olta dhe Dea, teksa i kërkon të qëndrojë e fortë.

Zjarr Tv Ad