Bledi Mane bën deklaratën e fortë: Luizi, pronar i një klubi strìptìzmì në Paris! I kanë rënë bỳ..thêt, ka filluar të ketë rudha

0
3050
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në nisje të prime-it të sotëm të Big Brother VIP Albania, ishte Bledi ai që bëri një monolog që banorëve por dhe të tjerëve iu duk paksa i çuditshëm.

Bledi tregoi përshtypjen se si e sheh shtëpitë dhe secilin banor.”Kur u futa unë më thanë se ka ardhur për të sulmuar Luizin dhe ai tha se unë do ta shkrij, por unë po shoh një bërthamë të shpartalluar, me ushtarë të plagosur kudo.

Luizi më është dukur si një pronar i një klabi striptizmi si klubet e Pigalle në Paris, dhe ai balerini që kërcente në tub, ishte maestro, por maestron më pas e bleu një klab tjetër striptizmi,

dhe balerini i famshëm dikur tani është dobësuar, ka ulur stekën. I kanë rënë vithet, ka filluar të ketë rudha,” thaa Bledi.

“Nëse do kisha hyrë ne 24 dhjetor, do ishte një konkurrencë e fortë Bledi-Luiz. Një lojë më me rregulla. Nuk do lejoja as bullizëm as fyerje. I çova të gjithë te starti. Janë të gjithë atje ku duhet.

Tani duhet të ecin të tregojnë veten.Situatat këto javë kanë ndryshuar. Pashë një Luiz që kercenonte më pak. Unë doja të debatoja me ta si personazhe.

Ishte një lloj pabesie nga ana e Oltës që isha në këtë nominim me Kiarën dhe Luizin. Duke menduar që Kiara sfumon sjellljen e Luizit”, shtoi Mane.

Zjarr Tv Ad