Bledi shkon në emisionin e TCH dhe nuk i ndal sũlmet ndaj Luizit! I kujton nderet që i ka bërë Jozefina

0
321
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bledi Mane njihet për komentet e tij pikante dhe shpesh-herë thumbuese.Ditën e sotme i ftuar në Big Brother VIP Fan Club, Bledi sulmoi Luizin dhe Oltën për karrierën e tyre, teksa tha se nuk janë artistë.

Sipas tij, Luizi nuk ka lënë gjurmë në muzikë, ndërsa Olta është aktore mediokre. “Olta është një nënë e mirë, një lojtar i mirë, por është një aktore mediokre. Ndërsa Luizi nuk ka lënë gjurmë në muzikën shqiptare. Çmimet e para i ka marrë Jozefina”, tha Bledi.

Ai tregoi se gjithçka e bëri në mënyrë që Kiara dhe Luizi të mos ndaheshin, pasi ishin të 3 në nominim, megjithatë ditën e sotme ai ka treguar një arsye tjetër.

I ftuar në Fan Club, ai tha se kishte frikë se i kthehej varësisë ndaj alkôôlit, pasi në shtëpi kishte shumë dhe ai nuk po rezistonte dot.

“Problemi është që unë kam qenë me reputacion të keq, por publiku ndryshoi mendje sapo hyra. Hyra si tigër dhe dola si fisnik.

Ja di huqet vetes, varësitë. Kur shikoja që llamba e kuqe e alkoolit po ndizej aty brenda thashë largohu. Më dukej vetja i fortë, por e kuptova që mund të abuzoja me alkôôlin.”- tha Bledi.

Zjarr Tv Ad