Bleona në festivalin e Kanës me të njëjtin fustan si para 4 vjetësh

0
1233
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E fokusuar tek lufta për të arritur famën nderkombetare, këngëtarja shqiptare i është përgjigjur pozitivisht ftesës për të performuar në një darkë mes biznesmenësh në rivierën franceze.

Por jo vetëm kaq. Mediat folën për një aktivitet bamirësie në të cilin Bleona Qereti u angazhua të marrë me vete edhe balerinat e Tv Klan, shkruan Lapsi.al.

auto_aaaaaaaaaaaaaaa_1463662174-59265321463670569

 

 

 

37-vjeçarja e cila njihet për shfaqjet provokuese u shfaq përpara biznesmenëve në Kanë, me të njëjtën veshje që ka përdorur në koncertet shqiptare te para 4 viteve.

Pavarësisht se Bleona mbetet po e re dhe me format e trupit të pandryshueshme, këngëtarja duket në hall përderisa ka ricikluar garderobën. (b.an)

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad