BLOB/Kazani i plehrave digjet ne mes te Tiranes, gjate konferences se delegacionit te PE! (VIDEO)

0
11

Nderkohe ituata politike në vend ka sjellë në Shqipëri një delegacion të Parlamentit Europian. Zyrtaret e PE jane momentalisht duke folur per gjendjen aktuale ne Shqiperi nderkohe qe ne qender te Tiranes ndodh cudia (perballe vendit ku eshte organizuar pritja e delegacionit). Nje kazan plehrash ka marre flake ne sheshin Nene Tereza dhe zjarrfikesja nuk duket askund!

Ironia: