Braktiset Rama, vetëm 7 minuta ka zgjatur takimi në Vaun e Dejës

0
1811

Rama është pritur vetëm nga punonjësit e një fabrike peshkut që është në pronësi të kandidatit të pritshëm për bashkinë e Vaut të Dejës, Mark Babani.

Ai është parë i braktisur dhe me pak përkrahës në turin ‘Bashkia që duam’ në Vaun e Dejës. Vetëm 7 minuta ka zgjatur takimi.

Edhe deputeti i PD-së në Shkodër, Bardh Spahia ka reaguar në lidhje me pritjen e Ramës.

Ja çfarë shkruan Bardh Spahia:

I BRAKTISUR TOTALISHT

Me shume forca sigurie se qytetare ne takimin e Edi Rames ne Vaun e Dejes. Qytetaret refuzojne kryeministrin e korruptuar e te mbeshtetur nga krimi. I nxire, i frikesuar e pa telekamera, takimi i zgjati vetem 7 minuta!

#FundiPoVjen