“Bulevardi dhe sheshet plot!”, Salianji mesazh nga protesta: Mllefi tek qytetarët, fatura që duhet të paguajë Rama

0
104
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar përmes një mesazhi nga protesta e opozitës së bashkuar. Përmes një fotoje, Salianji theksoi se bulevardi është plot, ndërsa pohoi se sheh mllef tek qytetarët për keqqeverisjen.

MESAZHI I SALIANJIT

Bulevardi dhe sheshet plot!
Sikletet e pushtetit të tejzgjatur dhe të pa merituar kanë nisur t’i shfaqen Edi Ramës e kjo është një faturë që do të duhet ta paguajë patjetër!
Shoh mllef tek qytetarët për keqqeverisjen!
Dita po vjen ✌️🇦🇱

Zjarr Tv Ad