Bushati: Basha ka efekt të kundërt të paimagjinueshëm, u nis për të përçarë opozitën e përfundoi duke e bashkuar

0
69
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari, Andi Bushati ka reaguar pas lëvizjeve të fundit të bërë nga Lulzim Basha dhe mbështetësit e tij.

Bushati është shprehur në nj status në facebook se Basha ka një aftësi fantastike për të prodhuar efektin e kundërt të misionit që ndërmerr.

Postimi:

Basha ka nje aftesi fantastike per te prodhuar efektin e kundert te misionit qe nderrmerr.

U nis per te perçarë opozitën dhe perfundoi duke bashkuar të paimagjinueshmen, Berishen me Bardhin dhe dy grupime me afro 20 deputete secili.

Me mire ti kishin dhene detyre unifikimin e PD

Zjarr Tv Ad