Bushati: Bënë mirë ata që pranuan të ‘hanin bar’, apo ata që dëgjuan Yuri-n, që s’dihet nga…

0
430
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Analisti, Andi Bushati, ka ironizuar përmes një postimi në Facebook deklaratat e ish-ambasadores Yuri Kim se kush nuk pranon çfarë dua unë dhe Rama do hajë bar, dhe qëndrimin që mbajtën Basha me pak vetë duke e trumpetuar këtë deklaratë skandaloze të Yuri Kim si mbështetje për Bashën.

Dje kur Gjykata e Apelit ka vendosur përfundimisht se vula i takon Sali Berishës, Bushati thumbon të gjithë ata që i bënin jehonë deklaratave të Kim.

Postimi i Bushatit:

Ende jam i paqarte: bene me mire ata qe pranuan te “hanin bar”, apo ata qe degjuan Yurin qe s’dihet nga bredh tani?

Zjarr Tv Ad