“Ça janë këto fallco mo”, pas pajtimit të Kiarës dhe Efit, ish-banorja bën veprimin e papritur dhe nuk kursehet me komentin epik

0
352
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas debateve të ashpra në prime-in e së martës mes Efit dhe Kiarës, si duket ‘shashkës’ iu shua zjarri pasi sot ndodhi e papritura, pikërisht pajtimi me dy banoreve.

Teksa ishin duke biseduar mëngjesin e sotëm në oborr lidhur me raportin e tyre, Kiara u përlot dhe përqafoi Efin.

Por një nga banoret e drejtëpërdrejta të Big Brother, Ermiona Lekbello i ka quajtur vajzat hipokrite dhe shkruan se nuk ka arritur të kuptojë se çfarë kanë dashur të thonë të dyja vajzat.

Zjarr Tv Ad