Çani: Jam i penduar që e kam ftuar një njeri kaq të shpifur e të neveritshëm. Atë s’duhet ta kisha pranuar as tek dera! (VIDEO)

0
322
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Arjan Çani në një intervistë për emisionin “Rozë”, i pyetur se nëse është penduar për ndonjë të ftuar, ka veçuar një nga personat e ftuar. Ka veçuar Erion Veliajn, kryebashkiakun e Tiranës, duke e quajtur atë të neveritshëm.

“PO! Jam bërë pishman që kam promovuar një tip, që tani drejton Bashkinë e Tiranës dhe që nesër mund të bëhet Kryeministër Atë nuk duhet ta kisha pranuar as tek dera sepse është kaq i shpifur!”

Video e plotë

Zjarr Tv Ad