Çanta e këngëtares shqiptare kalon shifrën 2 mijë Euro

0
20
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme. Ajo vishet gjithmonë me shumë sharm dhe kjo bie menjëherë në sy.

Në pamjen e fundit të këngëtares, vëmendjen më të madhe e ka marrë çanta e saj ‘Fendi’, pjesë e koleksionit të ri të markës luksoze.

Në faqen zyrtare të ‘Fendi’, ky model kushton rreth 2,723 Euro, një shifër kjo tepër marramendëse.

Sa i përket muzikës, projekti i fundit i Ingritit ka qenë në bashkëpunim me Alidën dhe Stinën, me titull “Pikë në zemër”.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...