“Çdo gjë që flet më acaron”/ A e do vërtetë Kiara, Luizin? Moderatorja e zhgënjyer: Nuk më vjen të të përqafoj…

0
850
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zënka mes Kiarës dhe Luizit është bërë serioze, teksa çifti mezi ka bërë paqe ditën e sotme. Megjithatë një natë më parë ka qenë Kiara ajo e cila ka thënë shumë fjalë kundër partnerit të saj.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Po ik mos fol më të lutem se çdo gjë që flet më acaron më shumë. Mos fol më dhe mos më puth.

Luizi: Hajde të të përqafoj se më ka marr malli

Kiara: Jo nuk më ka marr malli, nuk më vjen të të përqafoj. Më lërë njëherë…

Zjarr Tv Ad