Çfarë i ndodhi? Ish banori i BB VIP përfundon me urgjencë në spital

0
1461
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Reperi dhe ish-banori i “Big Brother Vip Kosova”, Getinjo, ka përfunduar në spital.

Ka qenë vetë Getinjo ai i cili përmes një story në “Instagram”, ka treguar se ishte sëmurë. Në foto, shihej se Geti ishte i shtrirë në shtratin e spitalit duke marrë serum.

“1 grip i keq ish tu u sill, po të lodhke tepër”, ka shkruar ai.

Kjo luhatje në shëndet, vjen pas festës së të dashuruave, të cilën e festoi krah Vivien, vajzës me të cilën u njoh brenda “Big Brother VIP Kosova”

Zjarr Tv Ad