Çfarë po ndodh në vendin tonë? Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Ka shkuar për lesh…

0
850
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një reagim në rrjetet sociale në lidhje me rënie historike të euros në vendin tonë.

Duke ironizuar situatën e valutës në Shqipëri, Hoxha shkruan se ka pyetur për “bursën e bananeve” të Ekuadorit në Durrës, ku thotë se nuk shesin me euro apo dollarë, po vetëm me lekë shqiptarë.

Shkrimi i plotë:

Pyeta sot në mengjes “bursen e bananeve” te Ekuadorit në Durres, sa ka shkuar kilogrami?!

Me euro dhe dollare nuk shesim per momentin.

Ka shkuar valuta per lesh…

Po deshe me leke shqiptare, bujrum,-me thane…

Zjarr Tv Ad