Cifti filmohet duke bërë seks në një plazh publik [Video]

0
1960
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia britanike ka nisur hetimet ndaj një çifti, që është filmuar duke bërë seks në një plazh publik.

Për momentin identiteti i protagonistëve nuk dihet.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin Clacton dhe është filmuar nga një kalimtar, që e ka postuar videon online.

https://www.youtube.com/watch?v=K_eVBPrFeNI

Zjarr Tv Ad