Çim Peka revoltohet me Luizin: O i shitur, na tradhtove si Lulzim Basha

0
158
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari i famshëm Çim Peka, është revoltuar me Luizin e Big Brother, pse tradhtoi Sali Berishën dhe po bën fushatë për Benet Becin.

Por, sipas tij, kur shitet kryetari i opozitës (e ka për Lulzim Bashën, jo për Berishën), çfarë mund të presësh nga Luizi.

“Mos e gjykoni kaq shumë këtë Luizin e BBV që u shit, në këtë vend u shit kryetari i opozitës dhe nuk pati kaq shumë reagim… Mos e teproni,” shkruan Peka.

Zjarr Tv Ad