Cllevio Serbiani shpërthen keq ndaj Arbana Osmanit: Familja e saj a e shikon se çfarë bën, apo atë

0
1454
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Cllevio, është një personazh që njihet dhe ndiqet nga shumë njerëz. Ai ka komentuar edhe “Big Brother Vip”. Së fundmi dha një intervistë shumë interesante.

Nuk pati fjalë të mira as për Arbana Osmanin, as për prezantuesin e Big Brother Kosova duke thënë se nuk po i ndjek më spektaklet pasi nuk ka më çfarë me pa. Ai ishte shumë i ashpër për formatet, madje dha një paralajmërim për to.

I do qejfi Arbanës dhe të bën VIP tha Cllevio. Apo të merr Alaudini (prezantuesi BBVK) dhe të bën VIP duke nënkuptuar nivelin e personave të futur në format.

Merr lloj lloj zhapili e lloj lloj përputhen dhe e shet për VIP atje, tha më tej ai. Si nuk do flasi ndyrë ai/ajo, e ta dëgjojmë ne në familje se ashtu do Arbana Osmani.

Cllevio deklaroi se nëse nuk fiton Luizi dhe Stresi, do t’ju nxjerrë të gjitha sekretet atyre dhe VIP-ave shqiptarë.

Reperi përmes videove e paraqitjeve “live” në TikTok e Instagram mori vëmendje të madhe dhe u bë kryefjalë e mediave dhe portaleve rozë.

Ai vazhdon edhe sot të jetë aktiv me deklarata, komente e gjykime mbi artistë të tjerë e projekte të ndryshme muzikore dhe televizive.

Zjarr Tv Ad