Debat mes Bardhit dhe Bashës në fund të seancës, çfarë nuk u pa në kamera: Shko more qesharak! Hipokrit

0
104
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi është përplasur me kreun e kësaj force politike, Lulzim Bashën në fund të seancës parlamentare.

Debati dhe replikat mes tyre erdhën pasi Basha i mori postin e kreut të Grupit, me një ndryshim në statut gjatë Kuvendit Kombëtar të 2 shtatorit.

Pasi mbylljes së seancës, sipas gazetarit Osman Stafa, Lulzim Basha iu është drejtuar Gazment Bardhit duke i thënë që të mos bëjë sherr, por të marrë fjalën si kreu i grupit.

“Më prano një këshille, mos bëj sherr, por merr fjalën si kryetar grupi dhe kaq”, iu është drejtuar kryetari i PD-së.

Por Gazment Bardhi, është përgjigjur duke i thënë: “Shko more qesharak! Hipokrit”./balkanweb

Zjarr Tv Ad