Del zbuluar skema e produksionit/ Publikohet video e momentit kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit…

0
2083
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në rrjet po qarkullon një video ku shihet se Olta është futur gjithashtu në tualet me Luizin dhe dera është e hapur.

Ndjekësit kanë nisur të kërkojnë dënimin e aktores njëjtë siç u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro për të njëjtën arsye.

Në faqen zyrtare të Kristit në Instagram është ripostuar videoja në fjalë me mbishkrimin: Edhe kur hyri Kristi ishte dera e hapur? “Po Olta pse nuk dënohet?”, ka shtuar personi që i menaxhon Instagramin Kristit. 

Kujtojmë se Luizi, Maestro dhe Kristi janë në nominim për këtë arsye dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të Shtunën. 

Por shikuesit jane vene jrejt ku der produksionit te cilet si duket kane frike te nxjerrin ne nominim Luizin dhr Olten dhe kane bere cmos qe te fshehin skenen kur Luiz dhe Olta jane futur ne tualet sebashku dhe pse me dere hapur.

Reagim te ashper kame bere dhe administruesit e faqes se kristit ne instagram duke e nxjerre videon e plote dhe duke rrezuar keshtu skemat e produksionit per te mbrojtur olten dhe per te mos e nxjerre ne nominim.

Zjarr Tv Ad