Demi Rose tepër provokuese me veshjen e saj, çmend njerëzit në Meksikë

0
7

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike me bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishin te ajo.